- juunil toimus Draakonipesa hoones Tallinna Vanalinna Päevade raames lauateatrite maraton, mis tõi kokku erinevad teatritrupid üle Eesti ja mitmekesised lavalised vormid. Päev kulges tihedas ja elavas rütmis, pakkudes vaatajatele vaheldust ning mitmeid omanäolisi tõlgendusi.
Üritusel osales ka Margit Aasmaa, kes esitas etenduse „Piibelehe-neitsi“. Lavastus kandis endas õrna ja helget kevadetunnetust, mis põimis kokku looduse ärkamise meeleolu ning lavalise poeetika. Stseenid olid vaoshoitud, kuid väljendusrikkad, luues publiku ette rahuliku ja kaasahaarava atmosfääri.
Publik võttis Kehra Nuku etenduse vastu soojalt ning tunnustas esinejaid tugeva ja siira aplausiga. Saali energia oli toetav ning kontakt laval ja saalis tekkis loomulikult.
Täname südamest kõiki, kes tulid vaatama ja aitasid kaasa selle õhtu eriliseks kujunemisele. Teie kohalolek ja tähelepanu annavad teatrile tähenduse ning hoiavad lauateatri traditsiooni elavana.



